Referencje
Referencje

METABO

"Z firmą GET Training współpracujemy od ponad 12 lat. Poprzez szkolenia i konsultacje prowadzone przez Cezarego Handziuka podnieśliśmy efektywność pracy i skuteczność podejmowanych działań naszych Menedżerów i Doradców techniczno-handlowych. Prowadzone szkolenia były interesujące, a warsztaty dopasowane do naszych oczekiwań."

Robert Kurdyła, Dyrektor Handlowy METABO

 

 

DELL

"Z Cezarym Handziuk miałem okazję współpracować zarówno w firmie Techmex, IBM oraz obecnie firmie Dell. Prowadzone przez niego szkolenia m.in. dla naszych partnerów biznesowych przyczyniły się do podniesienia poziomu sprzedaży naszych produktów i rozwiązań, a także pozwoliły naszym klientom stać się jeszcze bardziej konkurencyjnymi na rynku.”

Jarosław Trzaskoma, Channel Director DELL

 

 

Polfa Tarchomin

"W latach 2016-2017 trenerzy GET Training prowadzili dla naszych menedżerów regionalnych, przedstawicieli medycznych oraz key account managerów „Akademię Rozwoju”. Przygotowanie trenerów, opracowanie warsztatów, sposób prowadzenia szkolenia i odegrane scenki sytuacyjne pozwoliły na doskonalenie i rozwój dodatkowych umiejętności naszych współpracowników. Dobrze opracowany proces szkoleniowy przyczynił się znacząco do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników poszczególnych grup pracowniczych naszej firmy. Mogę powiedzieć, że szkolenia są ciekawe, „szyte na miarę” i godne polecenia.”

Artur Stec, Kierownik Sprzedaży Polfa Tarchomin

 

 

Positive Power Sp. z o.o.

"Z firmą Cezary Handziuk Get Training rozpoczęliśmy kompleksową współpracę w zakresie szkoleń sprzedażowych i menedżerskich. W ramach współpracy Cezary Handziuk zbadał i dokładnie określił potrzeby naszej firmy, następnie zdefiniował obszary, które wymagają optymalizacji i zaproponował precyzyjnie dobrane do nich cykle szkoleniowe wraz z odpowiednimi narzędziami."

Monika Łagun, Prezes Zarządu 

 

 

Oprogramowanie Naukowo-Techniczne sp. z o.o.

"Z Cezarym Handziukiem współpracuję od roku 2010, gdzie prowadził on szkolenia oraz program
rozwoju kompetencji stanowiskowych dla menedżerów i handlowców firmy Siemens Healthcare, a
później dla handlowców i inżynierów firmy Oprogramowanie Naukowo-Techniczne.
Dzięki dobrej diagnozie oraz dopasowanym do profilu działalności firmy szkoleniom, Cezary potrafi
przekazać w ciekawy i praktyczny sposób niezbędną wiedzę, a poprzez ćwiczenia rozwinąć
wymagane umiejętności stanowiskowe. Wzmocnienie podczas szkoleń, tzw. świadomości
biznesowej oraz umiejętności współpracy w zespole, pozwoliły nam zrealizować założone cele
biznesowe oraz cele indywidulane."

Joanna Gajek-Donizak, Dyrektor Sprzedaży 

Nasi Klienci